Logar Tıkanıklığı Açma

Hizmetlerimiz

Tıkanıklık açma: Evlerimizde veya iş yerlerimizden birçok tıkanıklıktan dolayı problem ile karşılaşmaktayız. Sık sık kullanılan tuvaletler ve giderler zaman zaman tıkanıklık yaparak bizlere sorun yaratabilirler. Bu yüzden giderler ve tuvaletlere zamanında onarım ve bakım yapılmalıdır. Her türlü tıkanıklık durumunda uzman ekibimize ulaşarak yardım isteyebilirsiniz.

Kanalizasyon Açma: Her gün birçok çöp ve artıkları yağmur suyu ile birlikte toplandığı yer olan kanalizasyon yapıları, zaman zaman aynı gider tıkanıkları gibi bu yapılarda tıkanabilmektedir ve taşma yapabilirler. Fakat kanalizasyon yapılarının tıkanıklıklarının maliyetleri eğer gecikilirse yüksek  tutarlara mal olabilir. Bu sebepten dolayı kanalizasyo işlerinizi uzman ekibimiz tarafından,  profesyonellikle ve en kısa sürede yapılır. En düşük maliyetler ile hizmet almanızı sağlarız.

Vidanjör Hizmeti: Vidanjörler büyük su kütlelerini toplayarak  kanalizasyon tıkanıklıkları gibi büyük tıkanıkları açmak için kullanılan araçlardır. Kanalizasyon tıkanıkları çeşitli yollar yüzünden olabilir ve can sıkıcı durumlara sebep olabilir bü yüzden  hızlı ve kesin bir çözüm olan vidanjör hizmeti bu tür durumlar için bire birdir. Firmamız sizin için çağımızın kalitesinde vidanjör hizmeti sunarak, bunu düşük maliyetle ve en kaliteli şekilde yapmanızı sağlar.